Clubgegevens

Correspondentieadres club

Mette Lohuis
Schothoekweg 2
7447 TK Hellendoorn
06-18427783
secretaris@mvv69.nl 

Accommodatie club

"Buurthuis de Leemkamp"
Leemkampweg 2b
7447SP Hellendoorn (buurtschap Marle)
0548 - 681402 

Zie ook "Route".

Adressenlijst

Functie Contactpersoon E-mailadres Telefoon
Secretaris Mette Lohuis secretaris@mvv69.nl  
Penningmeester Alexander Hutterd penningmeester@mvv69.nl  
Ledenadministratie   ledenadministratie@mvv69.nl  
Wedstrijdsecretaris Peter Kouwert wedstrijdsecretariaat@mvv69.nl 06-15523034 of 0548-681264
Wedstrijdsecretaris jeugd Mariska Kamphuis wedstrijdsecretarisjeugd@mvv69.nl  
Scheidsrechtercoördinator Peter Kouwert scheidsrechtercoordinator@mvv69.nl  
Consul Wim Haselhorst    
Jeugdbestuur Harmke Kamphuis jeugdbestuur@mvv69.nl  
Bardiensten Bardiensten bardiensten@mvv69.nl  
Beheerder buurthuis Gerdien Kosters   06-41690512
Onderhoudsdienst Herman van der Vegt h.vdvegt@mvv69.nl  
Vertrouwenscontactpersoon Ria Thijs    0548-681668
Webmaster René Willemsen webmaster@mvv69.nl  

Tenue

  • Shirt: Oranje
  • Broek: Wit
  • Sokken: Oranje

Logo

MVV '69 logo

(Klik voor PDF)