MVV '69 Vr1

Trainingstijden Woensdag 19.15 - 20.45 uur
Shirtsponsor Livera Nijverdal
Tassponsor Atelier Christien Haarle
Trainer: Alexander Hutterd
Leidster: Laura Braakman
Leidster: Erna Mondeel
Leidster: Gerdien Kosters

Stand

Geen stand beschikbaar.

Stand 5e klasse 3

# Team G W G V P + -
1 Oranje Nassau VR2 9 7 0 2 21 40 8
2 v.v. Hellendoorn VR3 9 7 0 2 21 30 12
3 ST: EMMS/SC Lutten VR2 8 6 0 2 18 24 24
4 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 8 5 1 2 16 25 19
5 DOS '37 VR1 8 5 0 3 15 30 23
6 MVV '69 VR1 8 4 1 3 13 37 21
7 Den Ham VR2 8 4 0 4 12 33 20
8 Excelsior '31 VR1 9 3 2 4 11 26 33
9 HHC Hardenberg VR4 9 3 0 6 9 16 25
10 Vroomshoopse Boys VR1 7 2 1 4 7 13 22
11 Marienberg VR2 7 0 1 6 1 15 36
12 Bergentheim VR3 8 0 0 8 0 3 49

Stand Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 04

# Team G W G V P + -
1 MVV '69 VR1 3 2 1 0 7 12 6
2 v.v. Hellendoorn VR3 3 2 1 0 7 10 4
3 Den Ham VR2 3 1 0 2 3 9 11
4 Lemele VR1 3 0 0 3 0 4 14

Stand Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde Groep 3

# Team G W G V P + -
1 Wilhelminaschool VR1 1 1 0 0 3 6 0
2 IJVV VR2 1 1 0 0 3 6 1
3 NEO VR1 1 1 0 0 3 5 2
4 Sparta Nijkerk VR3 1 1 0 0 3 4 1
5 ESA VR1 1 1 0 0 3 3 0
6 Beekbergen VR1 1 1 0 0 3 3 1
7 ST: Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 1 1 0 0 3 3 1
8 Jonge Kracht VR1 1 1 0 0 3 6 5
9 ST: HMC VR1 1 1 0 0 3 3 2
10 SVZW VR1 1 1 0 0 3 2 1
11 Nieuwleusen SV VR2 1 1 0 0 3 1 0
12 ZZC'20 VR3 1 1 0 0 3 1 0
13 Bergentheim VR2 1 1 0 0 3 2 2
14 Avereest VR1 1 1 0 0 3 1 1
15 Hardenberg '85 VR1 1 1 0 0 3 0 0
16 ST: EMMS/SC Lutten VR1 0 0 0 0 0 0 0
17 ESC VR1 0 0 0 0 0 0 0
18 SVHA VR1 0 0 0 0 0 0 0
19 SP Teuge VR1 0 0 0 0 0 0 0
20 SVI VR1 1 0 0 1 0 2 2
21 DETO VR1 1 0 0 1 0 1 1
22 VIOS V. VR3 1 0 0 1 0 0 0
23 Ruurlo VR1 1 0 0 1 0 5 6
24 De Zweef VR2 1 0 0 1 0 2 3
25 SDC Putten VR2 1 0 0 1 0 1 2
26 Achilles E VR1 1 0 0 1 0 0 1
27 Prins Bernhard VR1 1 0 0 1 0 0 1
28 MVV '69 VR1 1 0 0 1 0 1 3
29 SV Otterlo VR1 1 0 0 1 0 1 3
30 Rohda Raalte VR1 1 0 0 1 0 2 5
31 ST: SDOUC/Ulftse Boys/GWVV VR1 1 0 0 1 0 1 4
32 Albatross VR1 1 0 0 1 0 0 3
33 WZC Wapenveld VR1 1 0 0 1 0 1 6
34 VIOD VR1 1 0 0 1 0 0 6

Uitslagen

Zaterdag 3 december 2022
EMMS/SC Lutten VR2 - Marienberg VR2 5 - 4
Bergentheim VR3 - MVV '69 VR1 0 - 12
Oranje Nassau VR2 - Hellendoorn VR3 4 - 1
Excelsior '31 VR1 - Den Ham VR2 1 - 6
Woensdag 7 december 2022
HHC VR4 - SVV '56/Kloosterhaar VR1 2 - 3

Programma

Zaterdag 10 december 2022
11:00 SVV '56/Kloosterhaar VR1 - Excelsior '31 VR1
12:15 Hellendoorn VR3 - EMMS/SC Lutten VR2
12:30 Marienberg VR2 - HHC VR4
14:30 Vroomshoopse B. VR1 - Bergentheim VR3
14:30 MVV '69 VR1 - Oranje Nassau VR2 M. (Mark) Telman

Alle uitslagen

Alle uitslagen 5e klasse 3

Bergentheim VR3 Bergentheim VR3 Den Ham VR2 Den Ham VR2 DOS '37 VR1 DOS '37 VR1 Excelsior '31 VR1 Excelsior '31 VR1 HHC VR4 HHC VR4 Marienberg VR2 Marienberg VR2 MVV '69 VR1 MVV '69 VR1 Oranje Nassau VR2 Oranje Nassau VR2 EMMS/SC Lutten VR2 EMMS/SC Lutten VR2 SVV '56/Kloosterhaar VR1 SVV '56/Kloosterhaar VR1 Hellendoorn VR3 Hellendoorn VR3 Vroomshoopse B. VR1 Vroomshoopse B. VR1
Bergentheim VR3 Bergentheim VR3 - 1 - 4 22 oktober '22
Bergentheim VR3 - DOS '37 VR1
Uitslag: 1 - 4
0 - 5 5 november '22
Bergentheim VR3 - Excelsior '31 VR1
Uitslag: 0 - 5
0 - 12 3 december '22
Bergentheim VR3 - MVV '69 VR1
Uitslag: 0 - 12
Den Ham VR2 Den Ham VR2 8 - 0 1 oktober '22
Den Ham VR2 - Bergentheim VR3
Uitslag: 8 - 0
- 1 - 6 15 oktober '22
Den Ham VR2 - Oranje Nassau VR2
Uitslag: 1 - 6
2 - 3 5 november '22
Den Ham VR2 - EMMS/SC Lutten VR2
Uitslag: 2 - 3
DOS '37 VR1 DOS '37 VR1 - 1 - 4 15 oktober '22
DOS '37 VR1 - HHC VR4
Uitslag: 1 - 4
3 - 2 12 oktober '22
DOS '37 VR1 - Oranje Nassau VR2
Uitslag: 3 - 2
0 - 5 5 november '22
DOS '37 VR1 - SVV '56/Kloosterhaar VR1
Uitslag: 0 - 5
Excelsior '31 VR1 Excelsior '31 VR1 1 - 6 3 december '22
Excelsior '31 VR1 - Den Ham VR2
Uitslag: 1 - 6
3 - 4 29 oktober '22
Excelsior '31 VR1 - DOS '37 VR1
Uitslag: 3 - 4
- 4 - 1 26 november '22
Excelsior '31 VR1 - HHC VR4
Uitslag: 4 - 1
3 - 3 24 september '22
Excelsior '31 VR1 - Marienberg VR2
Uitslag: 3 - 3
6 - 6 8 oktober '22
Excelsior '31 VR1 - MVV '69 VR1
Uitslag: 6 - 6
0 - 2 12 november '22
Excelsior '31 VR1 - Oranje Nassau VR2
Uitslag: 0 - 2
HHC VR4 HHC VR4 3 - 0 29 oktober '22
HHC VR4 - Bergentheim VR3
Uitslag: 3 - 0
- 3 - 6 21 november '22
HHC VR4 - EMMS/SC Lutten VR2
Uitslag: 3 - 6
2 - 3 7 december '22
HHC VR4 - SVV '56/Kloosterhaar VR1
Uitslag: 2 - 3
0 - 2 24 september '22
HHC VR4 - Hellendoorn VR3
Uitslag: 0 - 2
3 - 1 8 oktober '22
HHC VR4 - Vroomshoopse B. VR1
Uitslag: 3 - 1
Marienberg VR2 Marienberg VR2 1 - 9 12 november '22
Marienberg VR2 - DOS '37 VR1
Uitslag: 1 - 9
- 3 - 8 29 oktober '22
Marienberg VR2 - MVV '69 VR1
Uitslag: 3 - 8
2 - 3 26 november '22
Marienberg VR2 - Oranje Nassau VR2
Uitslag: 2 - 3
1 - 3 1 oktober '22
Marienberg VR2 - SVV '56/Kloosterhaar VR1
Uitslag: 1 - 3
MVV '69 VR1 MVV '69 VR1 3 - 1 12 november '22
MVV '69 VR1 - Den Ham VR2
Uitslag: 3 - 1
3 - 6 26 november '22
MVV '69 VR1 - DOS '37 VR1
Uitslag: 3 - 6
3 - 0 1 oktober '22
MVV '69 VR1 - HHC VR4
Uitslag: 3 - 0
- 1 - 3 5 november '22
MVV '69 VR1 - Hellendoorn VR3
Uitslag: 1 - 3
Oranje Nassau VR2 Oranje Nassau VR2 11 - 0 8 oktober '22
Oranje Nassau VR2 - Bergentheim VR3
Uitslag: 11 - 0
5 - 0 3 november '22
Oranje Nassau VR2 - HHC VR4
Uitslag: 5 - 0
- 4 - 1 3 december '22
Oranje Nassau VR2 - Hellendoorn VR3
Uitslag: 4 - 1
0 - 1 22 oktober '22
Oranje Nassau VR2 - Vroomshoopse B. VR1
Uitslag: 0 - 1
EMMS/SC Lutten VR2 EMMS/SC Lutten VR2 4 - 3 8 oktober '22
EMMS/SC Lutten VR2 - DOS '37 VR1
Uitslag: 4 - 3
5 - 4 3 december '22
EMMS/SC Lutten VR2 - Marienberg VR2
Uitslag: 5 - 4
2 - 1 28 september '22
EMMS/SC Lutten VR2 - MVV '69 VR1
Uitslag: 2 - 1
0 - 7 29 oktober '22
EMMS/SC Lutten VR2 - Oranje Nassau VR2
Uitslag: 0 - 7
-
SVV '56/Kloosterhaar VR1 SVV '56/Kloosterhaar VR1 4 - 1 12 november '22
SVV '56/Kloosterhaar VR1 - Bergentheim VR3
Uitslag: 4 - 1
2 - 7 24 september '22
SVV '56/Kloosterhaar VR1 - Den Ham VR2
Uitslag: 2 - 7
2 - 3 26 november '22
SVV '56/Kloosterhaar VR1 - EMMS/SC Lutten VR2
Uitslag: 2 - 3
- 4 - 3 8 oktober '22
SVV '56/Kloosterhaar VR1 - Hellendoorn VR3
Uitslag: 4 - 3
2 - 2 16 november '22
SVV '56/Kloosterhaar VR1 - Vroomshoopse B. VR1
Uitslag: 2 - 2
Hellendoorn VR3 Hellendoorn VR3 2 - 1 26 november '22
Hellendoorn VR3 - Bergentheim VR3
Uitslag: 2 - 1
2 - 0 29 oktober '22
Hellendoorn VR3 - Den Ham VR2
Uitslag: 2 - 0
8 - 0 1 oktober '22
Hellendoorn VR3 - Excelsior '31 VR1
Uitslag: 8 - 0
5 - 1 15 oktober '22
Hellendoorn VR3 - Marienberg VR2
Uitslag: 5 - 1
- 4 - 1 12 november '22
Hellendoorn VR3 - Vroomshoopse B. VR1
Uitslag: 4 - 1
Vroomshoopse B. VR1 Vroomshoopse B. VR1 3 - 8 26 november '22
Vroomshoopse B. VR1 - Den Ham VR2
Uitslag: 3 - 8
3 - 4 15 oktober '22
Vroomshoopse B. VR1 - Excelsior '31 VR1
Uitslag: 3 - 4
2 - 1 1 oktober '22
Vroomshoopse B. VR1 - EMMS/SC Lutten VR2
Uitslag: 2 - 1
-

Alle uitslagen Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 04

Den Ham VR2 Den Ham VR2 Lemele VR1 Lemele VR1 MVV '69 VR1 MVV '69 VR1 Hellendoorn VR3 Hellendoorn VR3
Den Ham VR2 Den Ham VR2 - 7 - 2 10 september '22
Den Ham VR2 - Lemele VR1
Uitslag: 7 - 2
Lemele VR1 Lemele VR1 - 1 - 4 3 september '22
Lemele VR1 - Hellendoorn VR3
Uitslag: 1 - 4
MVV '69 VR1 MVV '69 VR1 6 - 2 3 september '22
MVV '69 VR1 - Den Ham VR2
Uitslag: 6 - 2
3 - 1 21 september '22
MVV '69 VR1 - Lemele VR1
Uitslag: 3 - 1
-
Hellendoorn VR3 Hellendoorn VR3 3 - 0 17 september '22
Hellendoorn VR3 - Den Ham VR2
Uitslag: 3 - 0
3 - 3 10 september '22
Hellendoorn VR3 - MVV '69 VR1
Uitslag: 3 - 3
-

Alle uitslagen Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde Groep 3

Avereest VR1 Avereest VR1 Beekbergen VR1 Beekbergen VR1 Bergentheim VR2 Bergentheim VR2 ESA VR1 ESA VR1 Nieuwleusen SV VR2 Nieuwleusen SV VR2 Rohda Raalte VR1 Rohda Raalte VR1 Ruurlo VR1 Ruurlo VR1 SP Teuge VR1 SP Teuge VR1 HMC VR1 HMC VR1 SDOUC/Ulftse Boys/GWVV VR1 SDOUC/Ulftse Boys/GWVV VR1 SV Otterlo VR1 SV Otterlo VR1 SVZW VR1 SVZW VR1 VIOD VR1 VIOD VR1 VIOS V. VR3 VIOS V. VR3 WZC Wapenveld VR1 WZC Wapenveld VR1 ZZC'20 VR3 ZZC'20 VR3
Avereest VR1 Avereest VR1 -
Beekbergen VR1 Beekbergen VR1 -
Bergentheim VR2 Bergentheim VR2 -
ESA VR1 ESA VR1 -
Nieuwleusen SV VR2 Nieuwleusen SV VR2 -
Rohda Raalte VR1 Rohda Raalte VR1 -
Ruurlo VR1 Ruurlo VR1 -
SP Teuge VR1 SP Teuge VR1