MVV '69 2

Trainingstijden Dinsdag & donderdag 20.00 - 21.30 uur
Sponsor Tegelzetbedrijf Winters
Trainer: Herald Hutterd
Leider: Peter de Weert
Grensrechter: Roy Haselhorst

Stand

Geen stand beschikbaar.

Stand 6e klasse 39

# Team G W G V P + -
1 De Zweef 5 3 3 0 0 9 13 5
2 SVZW 9 4 2 2 0 8 4 2
3 MVV '69 2 4 2 1 1 7 14 5
4 s.v. Rijssen 5 3 2 0 1 6 14 12
5 Hulzense Boys 6 4 2 0 2 6 13 10
6 HHC Hardenberg 13 4 1 3 0 6 9 7
7 Excelsior '31 15 4 1 1 2 4 10 15
8 Sportlust Vroomshoop 2 2 1 0 1 3 8 8
9 v.v. Hellendoorn 6 3 1 0 2 3 8 12
10 DETO 8 3 0 2 1 2 7 8
11 Juventa '12 5 3 0 1 2 1 4 13
12 Den Ham 6 3 0 0 3 0 6 13

Stand Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 008

# Team G W G V P + -
1 MVV '69 2 3 2 1 0 7 12 10
2 Den Ham 5 3 1 1 1 4 11 9
3 OZC 5 3 1 1 1 4 4 6
4 Vroomshoopse Boys 5 3 0 1 2 1 7 9

Stand Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 01

# Team G W G V P + -
1 Achilles E 4 0 0 0 0 0 0 0
2 Almelo 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Angeren 3 0 0 0 0 0 0 0
4 csv Apeldoorn 9 0 0 0 0 0 0 0
5 csv Apeldoorn 10 0 0 0 0 0 0 0
6 Aquila 2 0 0 0 0 0 0 0
7 ASV '57 5 0 0 0 0 0 0 0
8 ATC '65 6 0 0 0 0 0 0 0
9 AVW '66 5 0 0 0 0 0 0 0
10 AZSV 12 0 0 0 0 0 0 0
11 Batavia '90 4 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Bergh 4 0 0 0 0 0 0 0
13 FC Berghuizen 3 0 0 0 0 0 0 0
14 Berkum 10 0 0 0 0 0 0 0
15 Bruchterveld 3 0 0 0 0 0 0 0
16 Columbia 2 0 0 0 0 0 0 0
17 Den Ham 8 0 0 0 0 0 0 0
18 Dieze West 2 0 0 0 0 0 0 0
19 Doetinchem 2 0 0 0 0 0 0 0
20 Dos Kampen 9 0 0 0 0 0 0 0
21 Dos Kampen 6 0 0 0 0 0 0 0
22 Dos Kampen 8 0 0 0 0 0 0 0
23 Drienerlo 3 0 0 0 0 0 0 0
24 DTS '35 Ede 10 0 0 0 0 0 0 0
25 DVC'26 3 zat 0 0 0 0 0 0 0
26 DVS'33 Ermelo 7 0 0 0 0 0 0 0
27 DVS'33 Ermelo 11 0 0 0 0 0 0 0
28 DVS'33 Ermelo 8 0 0 0 0 0 0 0
29 DVS'33 Ermelo 10 0 0 0 0 0 0 0
30 vv Ede/Victoria 4 0 0 0 0 0 0 0
31 Elsweide 2 0 0 0 0 0 0 0
32 ESC 5 0 0 0 0 0 0 0
33 Etten 2 0 0 0 0 0 0 0
34 Excelsior '31 8 0 0 0 0 0 0 0
35 Fortissimo 4 0 0 0 0 0 0 0
36 Fortissimo 5 0 0 0 0 0 0 0
37 De Gazelle 2 0 0 0 0 0 0 0
38 SC Genemuiden 7 0 0 0 0 0 0 0
39 SC Genemuiden 8 0 0 0 0 0 0 0
40 Groen Wit '62 6 0 0 0 0 0 0 0
41 Grol 3 0 0 0 0 0 0 0
42 SV Hatert 2 0 0 0 0 0 0 0
43 Helios 6 0 0 0 0 0 0 0
44 v.v. Hellendoorn 4 0 0 0 0 0 0 0
45 v.v. Hellendoorn 5 0 0 0 0 0 0 0
46 Hengelo 2 0 0 0 0 0 0 0
47 HFC Storica 2 0 0 0 0 0 0 0
48 HHC Hardenberg 11 0 0 0 0 0 0 0
49 HHC Hardenberg 12 0 0 0 0 0 0 0
50 HTC 6 0 0 0 0 0 0 0
51 IJsselstreek 2 0 0 0 0 0 0 0
52 SC Klarenbeek 2 0 0 0 0 0 0 0
53 Kolping-Dynamo 6 0 0 0 0 0 0 0
54 KOSC 3 zat 0 0 0 0 0 0 0
55 Krayenhoff 4 0 0 0 0 0 0 0
56 Krayenhoff 3 0 0 0 0 0 0 0
57 Lienden 2 0 0 0 0 0 0 0
58 Losser 2 0 0 0 0 0 0 0
59 Losser 3 0 0 0 0 0 0 0
60 Lunteren 6 0 0 0 0 0 0 0
61 SC Lutten 4 0 0 0 0 0 0 0
62 Marienberg 4 0 0 0 0 0 0 0
63 Markelo 3 0 0 0 0 0 0 0
64 SC Millingen 2 0 0 0 0 0 0 0
65 MVV '69 2 0 0 0 0 0 0 0
66 NEO 4 0 0 0 0 0 0 0
67 Nunspeet 8 0 0 0 0 0 0 0
68 Nunspeet 7 0 0 0 0 0 0 0
69 Nunspeet 6 0 0 0 0 0 0 0
70 OBW 3 0 0 0 0 0 0 0
71 Oene 4 0 0 0 0 0 0 0
72 Olympia'28 8 0 0 0 0 0 0 0
73 Oranje Nassau 6 0 0 0 0 0 0 0
74 SV Otterlo 4 0 0 0 0 0 0 0
75 Overasseltse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0
76 PH 8 0 0 0 0 0 0 0
77 Raalte 2 0 0 0 0 0 0 0
78 Redichem 4 0 0 0 0 0 0 0
79 s.v. Rijssen 5 0 0 0 0 0 0 0
80 RODA '28 2 0 0 0 0 0 0 0
81 Rood-Wit '58 5 0 0 0 0 0 0 0
82 SDC '12 6 0 0 0 0 0 0 0
83 SDOUC 3 0 0 0 0 0 0 0
84 SDOUC 2 0 0 0 0 0 0 0
85 SDV Barneveld 10 0 0 0 0 0 0 0
86 SDV Barneveld 11 0 0 0 0 0 0 0
87 Sparta Nijkerk 8 0 0 0 0 0 0 0
88 SVHA 2 0 0 0 0 0 0 0
89 SVVN 4 0 0 0 0 0 0 0
90 SVZW 10 0 0 0 0 0 0 0
91 Terborg 3 0 0 0 0 0 0 0
92 SP Teuge 5 0 0 0 0 0 0 0
93 De Tubanters 1897 2 0 0 0 0 0 0 0
94 Unicum 6 0 0 0 0 0 0 0
95 Veensche Boys 7 0 0 0 0 0 0 0
96 Veluwezoom 2 0 0 0 0 0 0 0
97 VEVO 4 0 0 0 0 0 0 0
98 Victoria '28 3 0 0 0 0 0 0 0
99 Victoria Boys 3 0 0 0 0 0 0 0
100 Vierhouten '82 2 0 0 0 0 0 0 0
101 Voorwaarts V. 5 0 0 0 0 0 0 0
102 Voorwaarts V. 4 0 0 0 0 0 0 0
103 Vroomshoopse Boys 6 0 0 0 0 0 0 0
104 VSCO '61 8 0 0 0 0 0 0 0
105 WAVV 3 0 0 0 0 0 0 0
106 WHC 6 0 0 0 0 0 0 0
107 Wilhelminaschool 4 0 0 0 0 0 0 0
108 WVF 10 0 0 0 0 0 0 0
109 WZC Wapenveld 4 0 0 0 0 0 0 0
110 Sv Zalk 3 0 0 0 0 0 0 0
111 FC Zutphen 5 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Programma

Geen wedstrijden op het programma.

Alle uitslagen

Alle uitslagen 6e klasse 39

De Zweef 5 De Zweef 5 Den Ham 6 Den Ham 6 DETO 8 DETO 8 Excelsior '31 15 Excelsior '31 15 HHC 13 HHC 13 Hulzense Boys 6 Hulzense Boys 6 Juventa '12 5 Juventa '12 5 MVV '69 2 MVV '69 2 s.v. Rijssen 5 s.v. Rijssen 5 SVZW 9 SVZW 9 Hellendoorn 6 Hellendoorn 6
De Zweef 5 De Zweef 5 - 5 - 0 19 september '20
De Zweef 5 - Den Ham 6
Uitslag: 5 - 0
3 - 2 3 oktober '20
De Zweef 5 - Hellendoorn 6
Uitslag: 3 - 2
Den Ham 6 Den Ham 6 - 2 - 3 26 september '20
Den Ham 6 - Excelsior '31 15
Uitslag: 2 - 3
4 - 5 3 oktober '20
Den Ham 6 - s.v. Rijssen 5
Uitslag: 4 - 5
DETO 8 DETO 8 - 4 - 4 10 oktober '20
DETO 8 - HHC 13
Uitslag: 4 - 4
0 - 0 26 september '20
DETO 8 - SVZW 9
Uitslag: 0 - 0
Excelsior '31 15 Excelsior '31 15 - 2 - 2 3 oktober '20
Excelsior '31 15 - Juventa '12 5
Uitslag: 2 - 2
2 - 5 19 september '20
Excelsior '31 15 - Hellendoorn 6
Uitslag: 2 - 5
HHC 13 HHC 13 - 3 - 1 19 september '20
HHC 13 - Juventa '12 5
Uitslag: 3 - 1
1 - 1 3 oktober '20
HHC 13 - SVZW 9
Uitslag: 1 - 1
Hulzense Boys 6 Hulzense Boys 6 4 - 3 19 september '20
Hulzense Boys 6 - DETO 8
Uitslag: 4 - 3
- 1 - 5 3 oktober '20
Hulzense Boys 6 - MVV '69 2
Uitslag: 1 - 5
Juventa '12 5 Juventa '12 5 1 - 8 26 september '20
Juventa '12 5 - Hulzense Boys 6
Uitslag: 1 - 8
-
MVV '69 2 MVV '69 2 1 - 1 26 september '20
MVV '69 2 - HHC 13
Uitslag: 1 - 1
-
s.v. Rijssen 5 s.v. Rijssen 5 3 - 5 26 september '20
s.v. Rijssen 5 - De Zweef 5
Uitslag: 3 - 5
6 - 3 10 oktober '20
s.v. Rijssen 5 - Excelsior '31 15
Uitslag: 6 - 3
-
SVZW 9 SVZW 9 1 - 0 10 oktober '20
SVZW 9 - Hulzense Boys 6
Uitslag: 1 - 0
2 - 1 19 september '20
SVZW 9 - MVV '69 2
Uitslag: 2 - 1
-
Hellendoorn 6 Hellendoorn 6 -

Alle uitslagen Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 008

Den Ham 5 Den Ham 5 MVV '69 2 MVV '69 2 OZC 5 OZC 5 Vroomshoopse B. 5 Vroomshoopse B. 5
Den Ham 5 Den Ham 5 - 3 - 0 29 augustus '20
Den Ham 5 - OZC 5
Uitslag: 3 - 0
4 - 4 12 september '20
Den Ham 5 - Vroomshoopse B. 5
Uitslag: 4 - 4
MVV '69 2 MVV '69 2 5 - 4 5 september '20
MVV '69 2 - Den Ham 5
Uitslag: 5 - 4
- 3 - 3 12 september '20
MVV '69 2 - OZC 5
Uitslag: 3 - 3
OZC 5 OZC 5 - 1 - 0 5 september '20
OZC 5 - Vroomshoopse B. 5
Uitslag: 1 - 0
Vroomshoopse B. 5 Vroomshoopse B. 5 3 - 4 29 augustus '20
Vroomshoopse B. 5 - MVV '69 2
Uitslag: 3 - 4
-

Alle uitslagen Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 01